Wallaby

 • Film
 • Fotografia
 • Drony
 • Obsługa planu

Dokumentacja
Inwestycji

Jednym z najważniejszych aspektów działalności administracji samorządowej i rządowej, jest prowadzenie różnego rodzaju inwestycji mających na celu poprawę infrastruktury, a przez to ułatwienie życia i funkcjonowania mieszkańcom. Wiele prowadzonych projektów to ogromne i skomplikowane przedsięwzięcia, które po ukończeniu często funkcjonują przez dziesięciolecia.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z dokumentacją i promocją prowadzonych inwestycji. Wykonamy materiał filmowy i zdjęciowy przed rozpoczęciem prac, w trakcie ich trwania oraz po zakończeniu, tak aby pokazać całość procesu inwestycyjnego oraz jego końcowe efekty.


Podczas naszej pracy dokumentowaliśmy już setki różnego rodzaju inwestycji na terenie całego kraju, współpracując z podmiotami administracji rządowej, samorządowej oraz wykonawcami. Poznaliśmy dzięki temu specyfikę związaną z realizację różnych procesów inwestycyjnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę dokładnie do danych potrzeb i realizowanego zadania, a dzięki temu przygotowany przez nas materiał jest w pełni profesjonalny. 


W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu jakość przygotowanych materiałów jest na odpowiednim poziomie. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową promocję projektów z przygotowaniem informacji prasowych, infografik do mediów społecznościowych oraz dedykowanej strony internetowej poświęconej danej inwestycji lub inwestycjom na danym terenie. Kompleksowe wykonanie usługi, zapewnia spójność całego materiału promocyjnego oraz pozwala na ograniczenie kosztów. 

PROFESJONALA PROMOCJA

Filmy i zdjęcia z powietrza

Wykonujemy profesjonalne filmy i zdjęcia z powietrza przy użyciu dronów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju zleceń oraz profesjonalny sprzęt z bardzo rozbudowanymi możliwościami (m.in. wymienna optyka, zapis filmu w tzw. „formacie RAW”), dzięki czemu możemy zapewnić materiały wysokiej jakości. 

Sprzęt
Wykorzystujemy różnego rodzaju drony, w tym profesjonalnego DJI Inspire 2, dzięki czemu możemy zapewnić bardzo wysoką jakość filmów i zdjęć.
Certyfikat kompetencji pilota
Posiadamy niezbędną wiedzę, umiejętności i wymagane prawem uprawnienia, a także odpowiednie ubezpieczenia.

Fotografia

 • Relacje z wydarzeń
 • Sesje wizerunkowe
 • Obsługa konferencji
 • Dokumentacja inwestycji
 • Promocja regionu
 • Zdjęcia z powietrza
 • Współpraca ze służbami

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z różnego rodzaju instytucjami i samorządami, na terenie całej Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi na wysokim poziomie, zgodne z oczekiwaniami naszych klientów. Każdorazowo dostosowujemy się do konkretnych wymogów i specyfiki danego wydarzenia, tak aby stworzony przez nas materiał był jak najlepszy.

Relacje z Eventów

Zajmujemy się obsługą różnego rodzaju wydarzeń i uroczystości, przygotowując relacje filmowe i zdjęciowe. Charakter każdego filmu, jest dopasowany do specyfiki danego wydarzenia oraz wymagań klienta. Każdorazowo staramy się przygotować jak najbardziej ciekawy odbiorze materiał, który dotrze do odbiorców i stanie się wizytówką danego wydarzenia. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie obsługi eventów, realizują co rocznie kilkadziesiąt różnych materiałów.

Filmy Promocyjne

Przygotowujemy również filmy promujące dany region, instytucję czy też wydarzenie. Dzięki naszemu doświadczeniu z zakresu produkcji filmowej i bogatemu zapleczu sprzętowemu, możemy przygotować w pełni profesjonalne materiały. W zależności od budżetu dostosowujemy możliwe do zastosowania rozwiązania, sprzęt i skład ekipy filmowej, zawsze starając się stworzyć jak najbardziej atrakcyjny i ciekawy materiał filmowy.

Służby

Jesteśmy przygotowani także na nietypowe i wymagające realizację. Od początku naszej działalności pracujemy z policją, strażą pożarną, wojskiem i innymi służbami, realizując różnego rodzaju materiały – od filmów promocyjnych, przez ćwiczenia, materiały szkoleniowe, po relacje z prawdziwych akcji i zdarzeń, które pozwalają przedstawić pełną specyfikę działań i wykonać dokumentację danego zdarzenia. Wspieramy służby także np. przy działaniach poszukiwawczych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystane ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.